HAKKIMIZDA

ÇİZEN MÜHENDİSLİK

2014 yılında Ankara'da kurulmuş olup, inşaat sektörü donanımları arasında en önemlilerinden biri olan elektrik elektronik tesisat donanımında inovasyon paralelinde yerini almaktadır.

Firmamız Elektrik taahhüt işleri kapsamında yer alan; alçak, orta ve yüksek gerilim tesisatları, jeneratör tesisleri, güç dağıtım sistemleri, aydınlatma sistemleri, enerji yönetim ve kontrol teknolojileri, data ve telekomünikasyon, yangın ihbar ve alarm, entegre güvenlik ve otomasyon sistemleri gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Bugüne dek yurt içi sağlık, eğitim, turizm, ticari ve konut projelerini başarı ile tamamlamıştır. Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla; Kurulduğu yıldan bu yana işverenleriyle ortak başarılara imza atıyor. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde şantiyeleri bulunan firmamız elektrik uygulamalarında marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok işverenlerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. İşverenler ile yaptığı sözleşmelerde taahhüt etmiş olduğu hizmetleri, ilgili standartların, teknik şartnamelerin öngörülen bütçe ve sürede, etik kurallara, şirket prensiplerine uyarak entegre mühendislik anlayışı ile tamamlar, işverenlerimizin beklentilerini eksiksiz karşılar, kalıcı bir memnuniyet oluşturur. Projelendirme aşamasından başlayarak, takip eden tüm aşamalarda elektrik ve elektronik sistemler ile ilgili, her türlü mühendislik ve taahhüt hizmetini vermekte olup, işin kesin kabulüne kadar bütün süreçlerde çalışma ilkelerinden taviz vermeden hizmet göstermektedir.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

TAAHHÜT VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
100%
ENERJİ NAKİL HATLARI VE TRAFO MERKEZLERİ
100%
OTOMATİK KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ
100%
KUVVETLİ AKIM SİSTEMLERİ
100%
ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ
100%
TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜ VE TEDAŞ KABUL İŞLERİ
100%
JENERATÖR VE TRAFO PROJELERİ
100%